SLACHTINGE

door Theatermakery Het Eenzame Westen

Wanneer een elfjarig jongetje een ander met een stok twee tanden uit de mond slaat én daarbij geen berouw toont, moeten de volwassenen praten. Dat vinden de ouders van het slachtoffer. Dus komen de twee koppels samen om de dingen uit te praten en op een beschaafde manier te zoeken naar oplossingen. Een formaliteit. Ze zijn immers ruimdenkende, fatsoenlijke mensen. Politiek correct ook. En verstandig.

De glazen worden voller en weer leger en de gezelligheid slaat gauw om. Wanneer de situatie volledig escaleert, lijkt beschaving ver te zoeken en wordt de menselijkheid wel erg stevig gerelativeerd.

Messcherpe dialogen en vuistharde humor zorgen voor een komedie waarin kleine, menselijke drama’s uitlopen in hilarische, bitterzoete taferelen.

Uiteraard in het West-Vlaams.

 

14 DEC 17 - 20 JAN 19

auteur: Yasmina Reza - hertaling: Marc Verkeyn - regie: Yahya terryn - dramaturgie: Annelies Vancraeynest - spel: Maaike Cafmeyer, Lien De Graeve, Mathias Sercu en Tom Ternest - kostuum: Anne Demeere - decor: Giovani Vanhoenacker - techniek: Bram Vandeghinste, Lorin Duquesne, Mattias Sercu & Maarten Snoeck - zakelijke ondersteuning: Evy Vancalbergh

SPEELLIJST

 

Thu 14 December 2017 20:00 De Spil Roeselare
Uitverkocht
Fri 15 December 2017 20:00 De Spil Roeselare
Uitverkocht
Wed 20 December 2017 20:00 De Leest Izegem
Uitverkocht
Thu 21 December 2017 20:30 De Woeker Oudenaarde
Uitverkocht
Fri 22 December 2017 20:15 Spikkerelle Avelgem
Uitverkocht
Thu 01 March 2018 20:00 oc De wervel Bellegem
Sat 03 March 2018 20:00 Scharpoord Knokke Heist
Wed 07 March 2018 20:15 Stadsschouwburg Mechelen
Uitverkocht
Thu 08 March 2018 20:00 Brouckere Torhout
Uitverkocht
Sat 10 March 2018 20:00 Theatercentrum Zwevegem
Uitverkocht
Wed 14 March 2018 20:30 De Melkerij Zemst
Uitverkocht
Thu 15 March 2018 20:00 De Grote Post Oostende
Uitverkocht
Fri 16 March 2018 20:00 Casino Koksijde
Uitverkocht
Sat 17 March 2018 20:15 Guldenberg Wevelgem
Uitverkocht
Wed 21 March 2018 20:00 De Bunder Moorslede
Thu 22 March 2018 20:00 Nova Wetteren
Uitverkocht
Fri 23 March 2018 20:00 Het Koetshuis Roosdaal
Uitverkocht
Sat 24 March 2018 20:00 De beuk Kortemark
Uitverkocht
Wed 28 March 2018 20:00 Kubox Kuurne
Thu 29 March 2018 20:15 De Steiger Boom
Mon 02 April 2018 20:00 OC De Leege Platse Beselare
Thu 05 April 2018 20:00 De Schakel Waregem
Uitverkocht
Fri 06 April 2018 20:00 De Wissel Wingene
Uitverkocht
Sat 07 April 2018 20:00 cc Nova Nazareth
Uitverkocht
Fri 13 April 2018 20:00 Gemeentelijke Schouwburg Willebroek
Sat 14 April 2018 20:00 Het Vondel Meulebeke 051 54 13 14
Uitverkocht
Wed 18 April 2018 20:00 De werf Aalst
Uitverkocht
Thu 19 April 2018 20:00 Het Spoor Harelbeke
Uitverkocht
Fri 20 April 2018 20:00 Centrum De Zwerver Leffinge
Uitverkocht
Sat 21 April 2018 20:00 Stroming Evergem
Uitverkocht
Fri 27 April 2018 20:15 Jan Tervaert Hamme
Sat 28 April 2018 20:00 Oc De Kleine Beer Beernem
Uitverkocht
Sun 29 April 2018 20:00 Gulden Zonne Hooglede
Uitverkocht
Tue 01 May 2018 20:00 Steenoven Herzele
Uitverkocht
Tue 15 May 2018 20:00 Minard / GENT
Uitverkocht
Wed 16 May 2018 20:00 Minard / GENT
Uitverkocht
Tue 29 May 2018 20:00 De Spil Roeselare
Uitverkocht
Sat 08 September 2018 20:00 CC De Mastbloem - Kruishoutem
Uitverkocht
Fri 14 September 2018 20:00 CC De Fabriek - Sint Lievens Houtem 053 60 72 35
Sat 15 September 2018 20:00 CC Kruispunt - Diksmuide 051 79 32 50
Fri 21 September 2018 20:15 CC Ieper 057 23 94 80
Sun 23 September 2018 18:00 CC Palace - Deinze 09 380 86 94
Thu 27 September 2018 20:00 Zaal Daverlo - Brugge -> In samenwerking met Kon. Toneelkring Kunst Adelt Steenbrugge
Uitverkocht
Fri 28 September 2018 20:00 CC De Plomblom - Ninove 054 34 10 01
Sat 29 September 2018 20:00 CC Het Gasthuis - Aarschot 016 56 48 24
Thu 04 October 2018 20:00 OC Leieland Wielsbeke - Ooigem (Wielsbeke)
Sat 06 October 2018 20:00 OC De Witte Merel - Lint 03 460 13 30
Sun 28 October 2018 20:30 CC Het Bolwerk - Vilvoorde 02 255 46 90
Afgelast
Sat 17 November 2018 18:00 Antigone - Kortrijk 056 24 08 87
Uitverkocht
Sun 18 November 2018 20:00 Antigone - Kortrijk 056 24 08 87
Uitverkocht
Sun 02 December 2018 16:00 CC Den Hoogen Pad - Adegem (Maldegem) 050 71 00 21
Fri 07 December 2018 20:00 CC Casino - Blankenberge 050636600
Sun 20 January 2019 20:00 CC De Spil - Roeselare 051 265 700